Долна баня
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resident Evil 4

Go down

Resident Evil 4 Empty Resident Evil 4

Писане by huligana90 Чет Яну 29, 2009 7:15 pm

Здравейте на всички Resident Evil манияци...
Аз лично следя играта от първара версия през 1996 година за Play Station(1). Искам да искажа мнението си за новата игра от поредицата и да подканя всички зарибени да го направят....
Първо добрите страни :
Без съмнение геймплея и визията са на много по добро ниво. Осве това аз лично се зарадвах като видях че главната роля е отредена на добре познатият ни от Resident Evil 2 Leon Scott Kennedy, Допълнителните движения и маневри също ми напълниха душата(като например скачането през прозорец , влизане с крак в нова стая и възможността да бутнеш стълбата след като си се качил някъде).
От друга страна има и много измислени неща:
Пример как така за 6 години Leon успя да стане супер таен агент работещ за президента от ченге новобранец без нито един ден служба.
Най - фрапиращото нещо с което се изгавриха от CAPCOM ,според мен е липсата на зомбита , искам да кажа СТИГА БЕ та това си беше запазената марка на играта....
Да не говорим за прекалено многото излишен екшън и липсата на повече загадки.
Според мен като цяло са накъкали имиджа на поредицата с тази част...
Нека стискаме палци новата пета част ( в нeя ще участва Chris Redfield) да е по добра ...
huligana90
huligana90
Администратор
Администратор

Male
Брой мнения : 468

http://www.pari-ot-internet-bg.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите